OSOBNÍ SLUŽBY

čas a pozornost jen pro vás

Pokud chceme rychlejší posun ve věcech, kterých chceme dosáhnout, proč neoslovit o pomoc někoho, kdo si tím už prošel? Nemusíme na všechno v životě přijít sami.

Koučink & poradenství

1. Koučinkové sezení metody Osobní re|design

Jedná se o koučovací rozhovor společně s mentoringem a základní prácí s tělem. Sezení pomáhá klientům objevit různá omezení v jejich způsobu myšlení o sobě, o lidech i ostatních věcech a dějích.

2. Biohackingové poradenství

Jedná se o poradenství zaměřené na optimalizaci životního stylu a k dosažení životní rovnováhy skrz práci s cirkadiánním rytmem, dechem, výživou a naturálním biohackingem.

______________________________________________
Tyto služby jsou realizovatelné i online formou.

Cena: 1000,- kč/h

OSOBNÍ LEKCE

Jedná se o exkluzivní čas věnovaný pouze Vám. Díky neustálému sebevzdělávání se a experimentování získal velké množství poznatků. Právě ty nejvíce efektivní metody  společně s psychologickými metodami aplikuji na své klienty, kteří pak mají výsledky.

Jaké lekce nabízím:

  • Kalisthenika & silová gymnastika
  • Fitness & hypertrofie
  • Mobilita & Flexibilita
  • QiGong/Čchi Kung
  • Ashtanga Vinyasa Yoga
  • Základy atletického tréninku + silová průprava
  • Trénink na míru (kombinace – např. kalisthenika + fitness)

Cena: 1000,- kč/h

Předplacení 5 lekcí: 4000,- kč (800,-/lekce)
Předplacení 10 lekcí: 6000,- kč (600,-/lekce)

Diagnostika pohybového aparátu & náprava

1. Diagnostika

Službu, kterou bych všem svým klientům doporučil jako první službu před jakýmkoli tréninkem nebo online coachingem. Také služba, kterou začíná program BodyReDesign.

Během diagnostiky provedu analýzu Vašich svalových a kosterních dysbalancí. Provedeme funkční svalové testy a podívám se na Vaše základní provedení jednotlivých základních a komplexních cviků s vlastní váhou.

Po absolvování služby budete vědět, co je třeba napravit a (re)designovat. Vstupní údaje, které dostanete popsané a anatomicky vyobrazené,  slouží jako vstupní údaje k tréninkům či online spolupráci. 

2. Dornova metoda + náprava mobility

Jedná se o jemnou metodu, která vede ke srovnání páteřních obratlů, pánve a stejné délky nohou. Po absolvování bude každý klient schopen dosáhnout stejné délky nohou samostatně.

Cena: 1000,- kč/h