O mně

 

Petr Mutinský, osobní a online trenér

Certifikace

  • Trenér fitness a kulturistiky II. třídy, Institut Tonus
  • Kouč metody Osobní (re)Design
  • Trenér atletiky (žactvo), ČAS
  • Instruktor QiGongu
  • Terapeut Dornovy metody PLUS a Breussových masáží

 

V zácviku:

  • Kurz učitel jógy (17.1.-28.6.2020) pod vedením Pavla Huba
  • Nutriční poradenství – Vegetariánství a veganství v praxi pod Martinem Jelínkem

 

Jmenuji se Petr a jsem certifikovaným osobním a online trenérem a studentem 3. ročníku oboru Psychologie na FF UK. Mým největším koníčkem je neustálé sebeobjevování a sebezlepšování. Abych svůj zájem mohl profesně uplatnit a profesionálně začít nabízet, začal jsem se všestranně vzdělávat.


TĚLO

Učil jsem se či jsem si vyzkoušel mnohé metody pod vedením odborníků jako Ido Portal metod pod Petrem Růžičkou, Fighting Monkey pod Jakubem Zemanem, Strength bodyweight pod Mindful Mover, Spinal Waves a Bottoms Up od Jona Yuena, Calisthenic workout pod Austinem Dunhamem, Odboj Performance Training pod Adamem Česlíkem, program gymnastického posilování s vlastní vahou od GymnasticBodies nebo online kurz otužování od Wima Hofa.

Dále jsem se účastnil workshopů a lekcí, které sloužily k rozšíření mých obzorů a kompenzaci, například jóga od Tobiase Lorenze, jóga od Tomáše Strnada, Movement od Tiny Breiové, stojky od Jana Jiráka, stojky od Jakuba Michny, parkour od Mikeše Kořínka a InMotionAcademy, Rope art od Bětky Tiché či lekce kalisteniky s Davidem Rejlem.

MYSL

Krom toho, že studuji psychologii, jsem absolventem kurzu koučování metody Osobního (re)Designu, jsem koučován a koučuji, zajímám se o psychologii sportu, zdraví, štěstí, psychologické koučování, pozitivní psychologii a neurofyziologii. Právě z těchto oblastí jsem absolvoval již přes více než tři stovky přednášek. Setkal jsem se s celosvětově uznávaným psychologem Philipem Zimbardem, spirituálním guru Jaroslavem Duškem či s autorem knihy Cesta pokojného bojovníka, Danem Millmanem.


Mým hlavním zaměřením je však posilování s vlastní vahou a váhami, mobilita, flexibilita a nově i jóga. Působím jako osobní i online trenér.

Osobně vedu soukromé i veřejné lekce, lekce a školení pro firmy, workshopy či přednáším.

Online nabízím Online Coaching propojený s psychologicky-koučovací metodou Osobní (re)Design. Jedná se o plány na míru, se vším detailně popsaným, natočeným a s pravidelnými konzultacemi.

Věřím v holistický a komplexní přístup a ve významné propojení mysli a těla. Proto se vzdělávám oběma těmito směry a zajímám se o co největší získání svobody, kontroly a porozumění v obou těchto oblastech. V mých oblastech zájmu jdu jak tradičními cestami, tak alternativními cestami. Poznal jsem mnoho dobrých učitelů a lektorů, na své zatím krátké cestě, a mohl si tak vyslechnout rozdílné názory, zkušenosti a vybrat si to, co mi dává smysl.


„Dle mého se jednodušší život jednodušeji žije. Jde o to, převzít za svůj život zodpovědnost a tudíž
i vědět, že veškeré naše činy mají následky.

Tělo a mysl jsou to jediné, co nám doopravdy patří, a co tu s námi bude od začátku až do konce. Nevidím tak jediný důvod, proč se o své zdraví nezajímat a nevěnovat se mu. Koneckonců je to to nejcennější, co máme a kdy budeme mít.“


Mým cílem je předávat své zkušenosti druhým, ale především je samotné k akci inspirovat a motivovat. Chci, aby druzí věděli, že mají něčí podporu, že je zde někdo, kdo v ně věří, fandí jim
a chce jim pomoci, jak to jen jde.

Mám vizi harmonie těla a mysli.

Ale co ty?

#mojevize